Instafriendly miejsca w Lublinie

Instagramowi zapaleńcy! W naszym mieście znajdziecie wiele miejsc, w których zdjęcia na Insta zawsze wychodzą idealnie. Zapraszamy Was w podróż szlakiem inspirujących miejscówek i pięknych wnętrz.

 

Jeśli chcecie uchwycić piękno Lublina w obiektywach swoich telefonów – zacznijcie od detali! W mieście pełno jest insta spotów, które musicie pokazać swoim followersom na Insta! Oto kilka z nich:

1. Perłowa Pijalnia Piwa
To miejsce polecamy Wam z co najmniej trzech powodów. Znajdziecie tam nie tylko pyszne piwa regionalne i super kuchnię, ale też zachwycające dyskretną elegancją wnętrze. Wchodząc do Perłowej Pijalni z ulicy, ma się wrażenie wkraczania do innego świata! Ciekawie zaaranżowany -na planie spłaszczonej elipsy- bar, lustrzany sufit i ściany ozdobione ażurowymi dębowymi listewkami sprawiają, że zdjęcia zrobione w Perłowej wyglądają niesamowicie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Pearls #beer #design #trip #goodtimes #lublin #lublinmiastoinspiracji

Post udostępniony przez Rafał Forkasiewicz (@rafalforkasiewicz)

Perłowa Pijalnia Piwa
ul. Bernardyńska 15A
facebook.com/PerlowaPijalniaPiwa
instagram.com/perlowapijalniapiwa

2. Fontanny na placu Litewskim
Polecamy Wam zajrzeć tu z aparatem za dnia i wieczorem. Rano, po południu i w nocy odkryjecie zupełnie różne oblicza placu Litewskiego. Zrobicie tu super fotki fontannom na Wasze profile na Insta. Możecie też sprawdzić w necie, w jakich porach odbywają się tam pokazy multimedialne. Te widowiska wyglądają spektakularnie na zdjęciach!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

#Lublin

Post udostępniony przez Vitalii_Bulakh666 (@nubik_vb)

Fontanny na placu Litewskim
Plac Litewski, Lublin

3. Centrum Spotkania Kultur
Budynek Centrum Spotkania Kultur usytuowany na Placu Teatralnym zaprojektował zespół pod kierownictwem Bolesława Stelmacha, uznanego polskiego architekta. Dlatego właśnie ten przemyślany projekt zachwyca oszczędną formą. Waszą wyprawę z aparatem do CSK możecie spokojnie zaplanować na cały dzień. Budynek, jego otoczenie, wnętrza i dach to setki insta spotów! Polowanie z aparatem zacznijcie od próby uchwycenia bryły budynku, potem podejdźcie bliżej fasady, żeby uchwycić jej detale. Następnie zróbcie sobie wycieczkę po wnętrzach gdzie fani minimalizmu oszaleją z zachwytu, którą zakończycie wjeżdżając na zielony dach CSK.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

So urban #travelphotography #lublin #polskajestpiekna #belinsta

Post udostępniony przez Ks í u š α . (@ksn_rt)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Cieszcie się chwilą🤪❤️

Post udostępniony przez Julia Błaszczak (@blaszczakj)

Centrum Spotkania Kultur
Plac Teatralny 1

4. Aqua Lublin
Aqua Lublin to nowoczesny aquapark z pływalnią olimpijską. Na 50-metrowym basenie można zrobić nie tylko dobrą formę, ale i… dobrą fotkę! Pod powierzchnią wody znajduje się szklana ściana, przez którą można oglądać popisy pływaków i robić im naprawdę ekstra zdjęcia.
Oczywiście potrzebna jest pomoc osoby, która pozostanie sucha, z drugiej strony szyby 🙂
Fajnie w obiektywie wyglądają też zdjęcia robione przy zewnętrznym, przeszklonym basenie. Zobaczcie sami!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Basen na 6+ #lublin #basen #window #swimingpool #blue #water

Post udostępniony przez Agatka (@agatadokwadratu)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Akademickie Mistrzostwa Polski 2019 za nami! 🏊🏻‍♀️🏊🏻‍♂️ 2 dni startów, rywalizacji, wielu emocji i zabawy 😀 Wracamy zmęczeni ale w bardzo dobrych nastrojach bo możemy pochwalić się aż 20 medalami (6x🥇, 3x🥈, 11x🥉)!!! Wielkim sukcesem, o którym trzeba wspomnieć jest fakt, że nasze dziewczyny w sztafecie 4x50m stylem dowolnym zajęły 1 miejsce w klasyfikacji OPEN! 🏆 Panowie również pokazali moc zajmując 2 miejsce w klasyfikacji generalnej awfów! 👏🏻 W klasyfikacji medalowej zajęliśmy 8 miejsce 💪🏻 Teraz żegnamy Lublin, chwilę odpoczywamy i trenujemy dalej bo po drodze kolejne starty a za rok zamierzamy pokazać jeszcze więcej!!! #swimming#swimmers#championship#ampy#2019 #lublin#friends#bestteam#azsawfwarszawa#sspawf#silakrewawf

Post udostępniony przez SSP AWF WARSZAWA (@ssp.awfwarszawa)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

„Dbaj o formę ponad normę”. Osobiście wybrałem rower natomiast dla amatorów pływania dostępne są atrakcje na Aqua Lublin. Jeden z otwartych basenów na wolnym powietrzu cieszy się wzięciem. Miesiąc luty to optymalny czas na zebranie się w sobie i podjęcie stanowczych decyzji na podciągnięcie kondycji przed sezonem letnim. Treść @polak_wschodu Foto @polak_wschodu 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 #aqualublin #basen #rowerempolublinie #rower #pięknylublin #lublinmojemiasto #lublingram #lublin #lublinmiastoinspiracji #ilovelbn #lublinjestpiękny #lublinnaweekend #lublincity #lublinwobiektywie #lublinlove #lublintravel #lublingrampl #igerslublin #motywacja #ruchtozdrowie #fotomiejsce #cudzechwalicieswegonieznacie #dobrebopolskie #polskiblog #nasportowo #szlifujformęponadnormę #kondycja #lepszesamopoczucie #polskafotografia

Post udostępniony przez polak wschodu (@polak_wschodu)

Aqua Lublin
Aleje Zygmuntowskie 4

5. Widok na Stare Miasto
Panorama Starego Miasta widziana od strony Zamku Lubelskiego to jeden z najbardziej urokliwych i najbardziej lubianych przez igersów pejzaży w Lublinie. Dlatego to miejsce polecamy na polowanie z aparatem połączone z romantyczną randką! 😉

Ciekawostka: w żółtej kamienicy na pierwszym planie urodziła się Beata Kozidrak. 😉

Stare Miasto
Widok od strony Zamku Lubelskiego

 

6. Ulica Grodzka
Grodzka to najbardziej instafriendly ulica w Lublinie. Być może widzieliście na waszych feedach słynne zdjęcia Grodzkiej z roku 2017, kiedy nad ulicą zawieszono małe balony-latarenki z okazji odbywającej się co roku Nocy Kultury. Piękne, co nie? Obecnie, możecie znaleźć tam wiszącego nad ulicą sztukmistrza z małpką. Jak oni się tam utrzymują? Tego nie wiemy, ale fotki na Grodzkiej zawsze wychodzą ekstra!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kocham to miasto 🙉❤#weekend #lublin #starowkalubelska #grodzkalublin #lublinmiastoinspiracji #oldcity #theplacetobe #potd #lubiepolske

Post udostępniony przez Ania Walotka (@ania_walotka)

Pokażcie nam Wasze zdjęcia ulubionych miejscówek w Lublinie!
Odwiedźcie nasz profil na insta – dowiecie się tam co zrobić, żeby Wasze zdjęcia zostały udostępnione na naszym profilu!