Gdzie imprezują lubelscy studenci?

W studenckim życiu chodzi o to, aby zachować właściwy balans… między nauką
a zabawą. Jeśli chodzi o to drugie, to w Lublinie nie brakuje miejsc, w których można fajnie potupać nóżką ze znajomymi!

 

Zapytaliśmy lubelskich bywalców o to, gdzie najchętniej imprezują. Wyniki naszych rozmów przedstawiamy Wam w krótkim podsumowaniu. Warto polajkować i śledzić poniżej wymienione fanpejdże, aby być na bieżąco z wydarzeniami w mieście.

1. Dom Kultury
Wizytówka lubelskiej sceny klubowej, w tym roku obchodząca swoje 7 urodziny.
Dom Kultury organizuje naprawdę różnorodne imprezy – od rapowych bujanek, po ostrzejsze techno-skakanki. Możecie wpaść tu zarówno na koncerty znanych artystów, jak i występy alternatywnych, niszowych zespołów. W Domu Kultury każdy może poczuć się swobodnie, potańczyć przy dobrej muzyce i napić się niedrogiego piwa – w każdy czwartek za 3 zł.
Warto wspomnieć, że klub może pochwalić się bardzo dobrym nagłośnieniem.

Dom Kultury
Krakowskie Przedmieście 19
https://www.facebook.com/Domkulturylublin/

 

2. Plener
Jak sama nazwa wskazuje, klub znajduje się… w plenerze 🙂 W związku z czym działa od maja do września. Miejsce powstało z inicjatywy ekipy z Domu Kultury, a to gwarancja dobrego poziomu zabawy. Świadczy o tym fakt, że w ciepłe wieczory Plener przyciąga rzesze imprezowiczów chcących zabawić się w dobrej atmosferze. Sąsiedztwo Parku Ludowego sprawia, że klub jest mega klimatyczną miejscówką do potańczenia na świeżym powietrzu. W Plenerze usłyszycie szerokie spektrum tanecznych kawałków. Dla tych, którzy chcą odpocząć albo znaleźć wygodne miejsce do siedzenia – na terenie Pleneru znajduje się strefa chillu z wygodnymi leżakami.

Plener
Park Ludowy, Lublin
https://www.facebook.com/plenerlublin/

 

3. Kluby przy Zesłańców Sybiru 5 (dawniej Hempla 5)
W klubowym zagłębiu przy Zesłańców Sybiru 5 znajdziecie aż cztery zupełnie różne lokale. Czasem, aby odwiedzić wszystkie w ciągu jednego wieczoru wystarczy jeden bilet wstępu. Fajnie, co nie?

Pierwszy klub to Helium – miejsce, w którym poszaleć możecie w rytmach muzyki tanecznej. Ciekawy wystrój i obecność fotografa na imprezach – ta informacja zachęci do odwiedzenia klubu zwłaszcza miłośników imprezowych fotek. O najbliższych wydarzeniach w Helium dowiecie się tu:
fb.com/heliumclub/

Kolejny klub przy Hempla to Rzut beretem. Tu możecie spędzić czas z przyjaciółmi w ciekawy sposób. Klub oferuje gry planszowe, kręgle oraz wspólne oglądanie filmów i wydarzeń sportowych. Odbywa się tam mnóstwo imprez tanecznych.
fb.com/RzutBeretem5/

Miłośnicy rytmów latino odnajdą się w El Cubano.
To miejsce, w którym przez okrągły rok panuje gorąca kubańska atmosfera. Z głośników leci latynoamerykańska muzyka, a w karcie drinków znajdziecie mnóstwo pozycji inspirowanych Kubą. Tu poczujecie klimat prawdziwego lata, rozkołysanych bioder i gorącej nocy!
Śledźcie El Cubano na fejsie:
fb.com/ElCubanoLublin

Czwarty klub, także warty odwiedzenia to Riviera.
To przestrzeń klubowa zlokalizowana… na dachu! Możecie bawić się tu na świeżym powietrzu pod gwieździstym niebem w rytmach dobrej muzyki. Bez napinki i sztywnych reguł! Znajdziecie tam wiele miejsc do zrobienia super imprezowego selfie z przyjaciółmi.
Riviera na fejsie:
fb.com/RivieraLublin/


4. Graffiti
Coś dla miłośników koncertów, a także stand-upów. Najstarszy klub muzyczny w Lublinie, który działa nieprzerwanie od 1991 roku.
Jeśli kochacie muzykę na żywo, to nie znajdziecie w Lublinie lepszego miejsca. Co czwartki organizowane są tutaj imprezy o nazwie Rockoteka, a nad profesjonalną oprawą wydarzeń czuwa tu etatowa ekipa speców od światła i dźwięku.
W Graffiti znajdziecie 2 sale VIP dla niepalących, salę barową ze stolikami oraz salę koncertowo-taneczną ze sceną, stolikami i antresolą.

Aleja Józefa Piłsudskiego 13
fb.com/clubgraffiti/


5. Cykl eventów Techno Lublin
Jeśli chcesz poznać lubelskich dj-ów grających ambitne techno, to koniecznie musisz zajrzeć na imprezę z cyklu Techno Lublin.
Inicjatywa ta powstała z miłości do dobrej elektroniki i konsekwentnie udowadnia, że także na lubelszczyźnie można bawić się przy techno na najwyższym poziomie. Od artystów występujących na imprezach z cyklu Techno Lublin wiemy, że lubelska, entuzjastycznie reagująca publika jest najlepsza na świecie.
Polajkuj fanpejdż i dołącz do zamkniętej grupy na fejsie, aby być na bieżąco z techno-wydarzeniami w mieście!

Techno Lublin
Różne miejsca – śledź fanpejdź:
fb.com/technolublin/